vesti24.mk

Tag : кокаин

ЗАБАВА

Нарко банда дава милионска сума за тој што ќе го убие ова полициско куче

admin
Полициско куче од Колумбија кое пронашло рекордна количина дрога работејќи за полициските сили за борба против наркотици мораше да биде преселено за да се осигура
ЗАБАВА

Потроши 20 илјади долари на проститутки и кокаин, но нема да го оставам: Исповедта на оваа жена на никој не му е јасна

admin
На еден портал се појави шокантна исповед на жена од Австралија чиј маж е прељубник и зависник од кокаин. Сепак таа нема да го остави.
СВЕТ

Европскиот Меделин: Ла Линеа, градот во кој луѓето кои го извршуваат трансферот на кокаин и хашиш земаат 60.000 евра

Ferad Aruc
Најопасната улица во Шпанија, а можеби и цела Европа се наоѓа во градот Ла Линеа де ла Консепсион во Андалузија, место од 64.000 луѓе. “Луѓето
БАЛКАН

Во Белград уапсени државјани на Австралија за шверц на 1.280 килограми кокаин (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Тројцата припадници на организираната криминална група од Австралија уапсени се за време на примопредавањето на голема количина пари во еден белградски хотел Припадниците на српската
ЦРНА ХРОНИКА

Бразилец со еден килограм кокаин во стомакот уапсен на аеродромот во Атина

Ferad Aruc
На аеродромот во Атина денеска беше уапсен 25-годишен Бразилец од страна на грчките власти откако во неговиот стомак бил пронајден еден килограм кокаин, објавија медиумите.