vesti24.mk

Tag : Коктел

ЗАБАВА

Коктел од традиционална македонска ракија се подготвува во бар во Австралија- можете и вие дома да го направите (ВИДЕО)

admin
Еден австралијански ресторан ги изненади своите посетители откако на мените овој месец најавија македонски пијалаци и храна. На Фејсбук страната на ресторанот со име „WTF-