vesti24.mk

Tag : колумбија

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Островот на оргиите: Минатата година беше забранет, а оваа година ќе биде уште полош

Ferad Aruc
Контроверзниот 4 дневен секс фестивал кој нуди неограничена количина на дрога, алкохол и оргии со проститутки се враќа оваа година, откако минатата година предизвика бес
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Колумбијката Вивијана Кастриљон ги остава мажите без здив

Ferad Aruc
Вивијана Виви Кастриљон е актерка и фотомодел со потекло од Колумбија, која моментално живее во Мајами. Оваа атрактивна Колумбијка има речиси три милиони следбеници на
ЗАБАВА

Нарко банда дава милионска сума за тој што ќе го убие ова полициско куче

admin
Полициско куче од Колумбија кое пронашло рекордна количина дрога работејќи за полициските сили за борба против наркотици мораше да биде преселено за да се осигура