vesti24.mk

Tag : Колумна

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Џепароши во државната каса

Ferad Aruc
Знаете ли како крадеа џепарошите во скопските автобуси. Ќе се качеа неколкумина од нив во преполн автобус и ќе почнеа да ја бараат жртвата со
Uncategorized ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Колумна на Трајче Стојанов за Фактор: Европо, стара…

admin
Значи, јасно и гласно: Македонија не доби датум за преговори со ЕУ! Уште еднаш: Македонија не доби датум за отпочнување на преговорите со ЕУ! И
Uncategorized ВЕСТИ СВЕТ СПОРТ

“Одгледавме генерација на к*рви кои ги шират нозете штом слушнат странски јазик”: Новинар ги нападнал Русинките поради однесувањето на Мундијалот

admin
Русија во екот на Светското првенство ја тресе голем скандал, откако познатиот колумнист и психолог Платон Беседин изјавил дека Русинките се однесуваат како к*рви бидејќи