vesti24.mk

Tag : коментар

ЗАБАВА

Татко жестоко ја посрамоти својата ќерка на Фејсбук: На нејзиниот профил се појави срамотна порака

admin
Социјалните мрежи долго време беа резервирани за најголем дел млади луѓе, се додека и родителите не почнаа да се интересираат и користат Фејсбук, Инстаграм, Твитер