vesti24.mk

Tag : комити

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Комитите со емотивна порака се простуваат од момчето кое вчера почина играјќи фудбал

admin
„Почивај во мир легендо, секогаш ќе останеш во нашите срца. Почивај во мир брате. Секогаш весел и позитивен таков ќе те паметиме”. Вака денеска Комитите
МАКЕДОНИЈА

ФОТО: Ова е момчето кое почина вечерва играјќи фудбал во Кисела Вода

admin
По веста дека вечерва починало 24 годишно момче додека играло фудбал на игралиште во Кисела Вода, на социјалните мрежи многу пријатели се простуваат од момчето.
Uncategorized

„Комити“ со порака до Самсоненко: Вие не можете да си одите од Вардар!

admin
Ви го пренесуваме делот од официјалното соопштение на навиачката група „Комити“ упатено до сопственикот Сергеј Самсоненко: Вие влеговте во Црвено-Црното семејство во вистинска смисла на