vesti24.mk

Tag : компир

ЗАБАВА

Одличен начин да ги испечете највкусните компири во рерна

admin
Вака подготвените “пржени” компирчиња се многу вкусни, а многу поздрави од тие што ќе ги испржите во масло. Потребно е:компиринеколку белки од јајцазачини по желба