vesti24.mk

Tag : компјутер

ЗАБАВА

Преку глава ви е од непрестано гледање во компјутер? Еве што ефикасно помага

admin
Се повеќе луѓе премногу време поминуваат пред компјутер. Ако сте во таква ситуација правете чести паузи и гледајте во билки. Околу 80 отсто од луѓето