vesti24.mk

Tag : Кондоми

ЗАБАВА

Ќе се прават помали кондоми за да им бидат точни на мажите

admin
Откако едно најново истражување објавено во Journal of Sexual Medicine покажа дека просечниот пенис во САД е за 2,45 сантимери помал од минималната должина од
Uncategorized

Вака повеќето жени се подготвуваат за првата ноќ со новиот партнер

admin
Добро, и не е голема вест дека жените најмногу внимаваат на изгледот… Но и на други нешта! 1. Депилација – сакаат да изгледаат совршено 2.