vesti24.mk

Tag : Кондом

ЗАБАВА

Го чувате кондомот во паричник? Правите голема грешка и мора да престанете!

admin
Секогаш е добро кондомот да ни биде при рака, па вообичаено го чуваме во паричникот. Но, стручните лица предупредуваат дека така се губи квалитетот и
Uncategorized ЉУБОВ И СЕКС

Осум машки изговори за некористење на кондом и како да одговорите на нив

admin
Колку и да е шармантен, секси и неодолив, ако партнерот одбива да стави кондом пред сексуален однос, најдобриот ваш избор е да му одолеете да