vesti24.mk

Tag : контејнер

ЗАБАВА

Светот ги осуди овие родители: Бебето го хранат со остатоци најдени во контејнери, ова е нивното оправдание

admin
Челси Флеминг и нејзиниот свршеник Џони Пинети, пар од Џорџија, решиле да копаат по контејнерите за да заштедат пари. Идејата им ја дала тетката на
МАКЕДОНИЈА

Истепал полицаец среде бел ден– не му дозволил на пироман да запали контејнер

admin
На 05.06.2018 година во 13.25 часот на улица „Филип Втори Македонски“ во Битола додека полициски службеник вршел работи од областа на безбедноста на сообраќајот забележал