vesti24.mk

Tag : костими за капење

Uncategorized ЗАБАВА

Блогерките ги покажале своите облини и ја подигнале температурата на плажата

admin
Блогерките Натали Халкро и Оливија Пирсон ѝ се познати на јавноста по првата сезона на реалното шоу “WAGS” во кое овие убавици, инаку сестри, се
ЗАБАВА

ФОТО: Се појавија костими за капење со ликот на принцот Хари и Меган Маркл- еве колку чинат

admin
По едноделните костими за капење со ликот на американскиот претседател Доналд Трамп, сега се појавија и модели на кои се насмевнуваат принцот Хари и неговата
МОДА

Романтични, егзотични… Костими за капење за претстојното лето (ФОТО)

admin
Контроверзната Рита Ора е новото заштитно лице на италијанскиот моден бренд  за костими за капење и облека Tezenis. Популарната музичка ѕвезда ја претстави најновата колекција
Uncategorized

Најженствените костими за капење ги најдовме во Women’secret (ГАЛЕРИЈА)

admin
Деновите стануваат подолги, температурите повисоки, а желбата да излеземе и да се забавуваме сè поголема. Да, доаѓа летото! Она време од годината кога сите мислат