vesti24.mk

Tag : костими

МОДА

Истовремено го подига задникот и го крие стомакот: Костим за капење идеален за сечија фигура

admin
Црн, ретро-котим за капење со длабок долен дел – идеален за сите дами што сакаат да го закамуфлираат вишокот на стомакот, но и за оние