vesti24.mk

Tag : кошарка

МАКЕДОНИЈА

„Продадете ги вашите мајки, а не нашата – Македонија“

Ferad Aruc
„Продадете ги вашите мајки, а не нашата – Македонија“. Овој транспарент го направија навивачите на МЗТ Скопје на мечот од АБА Лигата кој се играше во
СПОРТ

Антиќ: Ќе се вратам во репрезентацијата, но само во еден случај

Ferad Aruc
Перо Антиќ е навистина актуелен во српската спортска јавност на почетокот на новата 2018 година, па така по опширното интервју за „Блиц“, ова утро интервју