vesti24.mk

Tag : Коѕијас

МАКЕДОНИЈА

ЕРТ: Атина изненадена од македонскиот предлог, како да е напишан од самиот Груевски

Ferad Aruc
Слетувањето на скопскиот аеродром по пауза од 12 години, шеширот на , но и различните позиции на Скопје и Атина во преговорите, се дел од