vesti24.mk

Tag : крадци

ЗАБАВА

Побегнале од ресторанот без да ја платат сметката- сопственикот се сетил на оргинална освета со која се воодушевува цела земја (ВИДЕО)

admin
Група млади луѓе во еден англиски град направиле сметка од 248 евра, но „заборавиле“ да ја платат па си заминале од локалот каде седеле. Но,
ЗАБАВА

Деца украле трактор, но тоа им било малку- со него стигнале до аеродромот и украле авион: Ова е полициската казна за нив!

admin
Двајца малолетници се уапсени откако претходно украле авион од локалниот спортски аеродром. Тинејџерите на возраст од 14 и 15 години од Јута, САД биле на
ЗАБАВА

Oва мало девојче не знае за страв: Крадци го нападнаа нејзиниот татко и ги ограбиле, а таа храбро им се спротивстави (ВИДЕО)

admin
Сигурносните камери на еден приватен имот на Филипини снимиле една навистина драматична сцена. 8-годишната Бриела Миниа играла пред својот дом, кога се појавиле 4 машки
Uncategorized

Крадци влегле во двор, а тој за своето семејство направил нешто неверојатно – тажно и храбро

admin
Кучето не е само домашно милениче, туку и член на семејството. Во градот Мераук, во Индонезија, Ачи Виџаја го пронашол своето куче пред умирање, во