vesti24.mk

Tag : Кралско семејство

ВЕСТИ ЗАБАВА

Ова се сите правила во кралското семејство: Нема да ви се верува што сѐ мора да почитуваат

admin
Кога кралицата Елизабета ќе заврши со јадење, сите на масата престануваат да јадат. Кога е време за спиење, доколку спијат во иста куќа, никој не
ЗАБАВА

Идниот месец уште еден повод за славење во кралското семејство- еве што го очекува најмладиот син на Вилијам и Кејт (ФОТО)

admin
Најмладиот принц во кралското семејство Луј ќе биде крстен на 9 јули, соопшти кралската палата преку соопштение до јавноста. Луј е третото дете на принцот
ЖИВОТ

Пронајден бил дневникот на идната принцеза Меган кој подоцна мистериозно исчезна

Ferad Aruc
Пред извесно време на Интернет се појави блог во кој мистериозната глумица пишува за своите лоши искуства кои ги има доживеано во минатото. Подоцна се