vesti24.mk

Tag : Кревет

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Овие 5 совети на жените ќе им помогнат да бидат подобри во кревет во 2019 година

admin
Ако на вашата листа на новогодишни желби се нашла и желбата за подобар сексуален живот во 2019 година, тогаш ова морате да го прочитате. „Дејли...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Оваа активност го подобрува сексот, а нема врска со позите!

admin
Оваа секојдневна навика ќе донесе позитивни промени во вашиот сексуален живот, покажа најновото истражување во оваа област. Се работи за студија која ги поврзува утриснките...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Најважната техника која мажите треба да ја применуваат во кревет

admin
Одложување или контролирање на оргазмот е техниката преку која мажот намерно го продолжува сексуалниот чин во корист на својата партнерка. Со други зборови, тоа е...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дознајте кои хороскопски знаци најлесно ќе ги одвлечете во кревет

admin
Луѓето родени во овие два знака обожаваат да експериментираат во креветот и не ги бројат сексуалните партнери.ЛавРодените лидери без проблем ќе ви дадат до знаење...
ЗАБАВА

(ФОТО) Секси мама: Северина ги запали обожавателите гола во кревет!

Ferad Aruc
За разлика од своите колешки, хрватската пејачка Северина Којиќ не е од оние кои секојдневно имаат подготвена провокација за на социјалните мрежи, но кога тоа...