vesti24.mk

Tag : крем

ЗАБАВА

Погрешно ги нанесувате спрејот и кремата за сончање: Правите грешка која може да ви го доведе здравјето во опасност

admin
Дали користите спрејови за прскање и креми за заштита од штетни сончеви зраци? Важно е да знаете како да ги нанесете правилно, така што заштитата...
ЗАБАВА

Презеде иницијатива и ја намачка девојката со крем за сончање: Кога девојката се сврте, човекот остана во шок

Ferad Aruc
Жените со помош на својот неодолив шарм можат да го наведат речиси секој маж да направи некој глупав потег, а најтажното во тие ситуации е...