vesti24.mk

Tag : Кривична пријава против градоначалникот

Uncategorized ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Кривична пријава против поранешниот градоначалник на Неготино

admin
Секторот за внатрешни работи Велес поднесе кривична пријава против Ванчо Апостолов, поранешен градоначалник на општина Неготино поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело