vesti24.mk

Tag : Криминалец

ЗАБАВА

Му требаа само 10 секунди за да ѝ побегне на полицијата: Овој криминалец буквално летна низ прозор (ВИДЕО)

admin
За криминални дела кои ги правел, овој човек беше приведен во полициска станица. Иако има лисици на рацете, тој е храбар и многу брзо трча.
Uncategorized ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Озологласен криминалец од тетовско Ларце убиен во престрелка со полицијата

admin
Во полициска акција во селото Ларце, денеска во раните утрински часови бил застрелан 38-годишен жител на тетовското село, кој се барал со меѓународна и централни