vesti24.mk

Tag : кумановец

ВЕСТИ

Пронајден Кумановец кој што бил пријавен за исчезнат

admin
На 31.05.2020 во СВР Куманово било пријавено дека бил пронајден В.А.(76) од Куманово за кој неговата сопруга В.А.(72) претходно пријавила дека се оддалечил од домот...