vesti24.mk

Tag : ЛАВ

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Младата месечина во Лав настапи вчера и носи убава енергија: Еве што вè очекува

admin
Младата месечина настапи вчера. Таа е поврзана со забавата и возбудата и ќе има влијание на сите хороскопски знаци, но Лавовите и Водолиите најмногу ќе...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Сите карактеристики на ЛАВ- Еве зошто треба да го имате овој хороскопски знак во ваша близина

admin
Лавот е петти знак во хороскопот. Овие луѓе е невозможно да не се приметат, бидејќи тие сакаат да бидат во центарот на вниманието. Тие се...
ЗАБАВА

УЖАС: Дете се бори за живот откако беше нападнато од лав, виновен е нејзиниот татко

admin
Четиригодишно девојче завршило во кома по бруталниот напад на лавица во Јужноафриканската Република. Дина Мариде Бер со своето семејство ја посетила фармата за лавови „Велтевреде“,...
ЗАБАВА

Жестока битка за живот меѓу предатори: Три лавови нападнаа крокодил, потоа почна масакр (ВИДЕО)

admin
Оние кои одат на Сафари, знаат дека секогаш мора да бидат внимателни, бидејќи дивите животни се непредвидливи. Сепак, група туристи не очекувале дека ќе присуствуваат...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Тој е најголем заводник меѓу хороскопските знаци, но е вистинско разочарување во кревет

admin
Тие сакаат кога некој им се восхитува и кога се во центарот на вниманието. Обожуваат комплименти и најдобри се во освојувањето, меѓутоа во кревет се...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

4 хороскопски знаци ги очекува голема среќа во 2019 година

admin
Пред нас е новата 2019 година, а астролозите предвидуваат дека ова ќе биде година на просперитет и среќа. Ѕвездените миленици ќе бидат овие 4 хороскопски...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

12 причини зошто ниту еден хороскопски знак неможе да се рамни со Лавот

admin
Се будите секој ден чувствувајќи се фантастично? Се насмевнувате на секоја ситуација која ви се случува само за да го видите одразот на најдобриот дел...