vesti24.mk

Tag : ЛГБТ

ВЕСТИ

ШОКАНТНИ ФОТОГРАФИИ: На ЛГБТ собирот во Скопје, им ставале полови органи на христијански светци- Фрчкоски и Унковски во публиката

admin
Припадниците на ЛГБТ, вчера, во склоп на Недела на гордоста, приредија сексуални перформанси во Музејот на современа уметност. Тие на различни начини се обидоа да...
Uncategorized ЗАБАВА

Познатата пејачка со Албанско потекло предизвика контроверзии, откри дека е бисексуалка и им се извини на ЛГБТ заедницата

admin
Пејачката Рита Ора објави нова песна “Girls” во која се појавуваат и гласовите на Биби Рекса, Charlie XCX и раперката Карди Би. Во новата песна...