vesti24.mk

Tag : Лет

ЗАБАВА

ВИДЕО: Авион беше принуден да слета откако патничка се сетила дека го заборавила бебето во чекалната

admin
Авион во Саудиска Арабија беше принуден да направи круг и да слета веднаш по полетувањето за Куала Лумпур, откако една од патничките се сетила дека
ЗАБАВА

Ако имате страв од летање ова не е за вас: За време на летот сфатил дека не е врзан, а тоа што следуваше ќе ви го заледи срцето (ВИДЕО)

admin
Ако се плашите од висина ова е едно од тие видеа кое ќе ве натера никогаш повеќе да помислите на летање. Еден корисник на Јутјуб
СВЕТ

Инцидент во авион: Се соблекол гол и мастурбирал, а потоа нападнал стјуардеса

Ferad Aruc
Патник, кој се соблекол гол и мастурбирал, на лет од Малезија до Бангладеш нападнал стјуардеса и ги вознемирувал останатите патници, по што морал да интервенираат