vesti24.mk

Tag : лејди гага

ЗАБАВА

Лејди Гага на почетокот на 2018-та година ги израдувала фановите со голиот задник и ги покажала најскришните тетоважи

Ferad Aruc
Пејачката со разголена фотографија ги израдувала своите фанови на самиот почеток на 2018-тата година. Лејди Гага влегла во 2018-тата година разголена, барем ако го земеме