vesti24.mk

Tag : маж

ЗАБАВА

Лоша вест за мажите кои имаат брада: По оваа информација ќе се избричите веднаш

admin
Долгата машка брада веќе неколку години не излегува од мода, но најновите истражувања покажуваат дека таа брада е преполна со бактерии. Маж кој има долга
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Најдете си еден од нив: Мажите родени во овие хороскопски знаци ги третираат жените како кралици

admin
Ако барате партнер кој ќе ве размазува и ќе ве чува како капка на дланка, имаме совршени кандидати за вас. Астролозите тврдат дека по тоа
ЗАБАВА

Немате видено нешто побизарно: Жена со ланец шетала маж, а сите биле изненадени од натписот кој го носел (ВИДЕО)

admin
На социјалните мрежи се појави бизарна снимка на која се гледа како жена шета маж со ланец околку вратот низ прометната железничка станица во Лондон.
ЗАБАВА

Започнала да го прогонува милионерот: Му пратила 100.000 пораки, му провалила дома и легнала гола во када, а потоа следувало шок (ФОТО)

admin
33-годишната Жаклина Адес од Аризона била уапсена откако го прогонувала богатиот бизнисмен со кој излегла на еден состанок. Иако милионерот веднаш и дал до знаење
ЗАБАВА

Ќе го запамети пеколниот ден: Испил цело пакетче вијагра, а тоа што следувало потоа е лекција за сите мажи!

admin
Маж од Велика Британија кој земал десет пати повеќе од дозволените апчиња вијагра доживеал вистински пекол со трајни последици, пренесува „Дејли меил“. Тој тоа го
ЗАБАВА

Се договориле да имаат секс маратон, во 7 „рунда“ тој починал

admin
Маж во средни години и неговата партнерка се натпреварувале кој прв ќе се откаже од „секс-маратонот“ закажан во хотелска соба, а во седмата „рунда“, тој