vesti24.mk

Tag : маица без ракави

ЗАБАВА

ФОТО: Новинарка била избркана од парламентот бидејќи нејзината маица откривала премногу- „се соблекоа“ и колешките во знак на поддршка

admin
Новинарката Патриша Карвелс била информирана дека мора да го напушти австралискиот парламент поради тоа што се појавила со маица по кратки ракави која покажувала премногу