vesti24.mk

Tag : МАН

ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Му се слошило и паднал на самото место – Турски возач почина во двор на скопска фирма

admin
Вчера околу 15,00 часот во Скопје, на ул.„32“бб- во населбата Илинден, поточно во фирма лоцирана на истата улица дошол турскиот државјанин Џ.П. (1960) од Република