vesti24.mk

Tag : Марија

ЗАБАВА

Конечно се појави Марија: Се допишуваа, таа имаше 13, а тој 53 години- наеднаш заедно исчезнаа и таа се јави сега после пет години

admin
18 годишната девојка Марија Х. од Германија која исчезнала пред пет години, во четвртокот изненадувачки се јавила кај семејството. За неа беше покрената голема потрага...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Марија родила 11 бебиња едно по друго, но тоа не најчудното

admin
42 годишната Марија Фернандез на свет донела 11 здрави бебиња, а лекарите останале зачудени од ова чудо. Таа за медиумите рекла дека имала проблем да...
ЗАБАВА

(ФОТО) Ги израдува фановите: Водителката Марија го покажа совршениот задник

Ivana
Аргентинската Марија Сал Перез е позната низ целиот свет како најсекси водителка на временската прогноза. Таа ги израдува фановите, споделувајќи провокативни фотографии на нејзниниот профил...