vesti24.mk

Tag : маска за чоце

ЗДРАВЈЕ

ВИДЕО: Познатата блогерка тврди дека со оваа смеса од 4 состојки ќе имате сјајна коса, затегната кожа и можете да ги намалите вишокот килограми

admin
Доколку сакате лице без акни, коса без првут и да го поттикнете нејзиниот раст, доволна Ви е само една домашна мешавина од 4 состојки. Смесата...