vesti24.mk

Tag : маснотии

ЗАБАВА

Збогум на зголемениот холестерол, мaснотиите и триглицеридите

admin
Природна терапија која лекарите ја предложуваат а резултетите се воодешувачки! Пожелно е секоја седмица во рок од еден месец да консумирате тиква. Прво што треба...