vesti24.mk

Tag : матура

ЗАБАВА

За овај преубав пар на матура со денови зборува целиот регион: Ангела и Дамјан испратија важна порака (ФОТО)

admin
Ангела Богојевиќ (18) и Дамјан Томиќ (19) деновиве се главна тема за јавноста ширум регионот, откако на социјалните мрежи ги објавија нивните фотографии од матура....
ЗАБАВА

Немал партнерка за матура, па смислил најуникатен начин да не биде осамено момче: Овие фотографии го насмеаја светот

admin
Немал девојка за матура, па овој тинејџер од САД, со помош на мајка му направил многу интересна креација. Освен што облеката му е половина женска,...
ЗАБАВА

Тинејџерка била мета на силеџии на училиште: На сите им ја затвори устата кога ВАКА се појави на матура (ВИДЕО)

admin
Клое и нејзиниот чичко Грант сакаат да ја поткренат јавната свест за дечињата кои се малтретирани во училиште од своите соученици. Ситуација што е реалност и...
ЗАБАВА

Матурантка нарачала убав, црвен фустан: Кога го проба тоа што го доби сфати дека вака сигурно нема да оди на матура (ФОТО)

admin
За голем број тинејџерки, матурската вечер претставува еден од најважните случувања во животот кога во гламурозно издание ќе зачекорат во светот на возрасните. Бидејќи поголемиот...