Tag : мајка

ЗАБАВА

Нејзината ќерка се разбудила парализирана: Кога ја открила причината морала да ги предупреди сите родители!

admin
Џесика Грифин од Мисисипи доживеа вистински ужас, после што мораше јавно да апелира до сите родители. Нејзината ќерка била гризната од крлеж, после што состојбата
ЗАБАВА

Една мајка искрено: Најтешко ми е да кажам колку деца имам- еве зошто

admin
Една мајка на интернет го отворила своето срце, а за краток рок нејзината приказна станала вирална. Имено, таа објаснила навидум едноставна работа зад која се
ЗАБАВА

Оваа мајка на својот тригодишен син му направила нешто за што зборува целиот свет

admin
Сенди Грибл, иновативна мајка од Нов Зеланд, откако нејзиниот тригодишен син избегал од дома, решила да го казни на посебен начин. Во сето тоа ги
ЗАБАВА

Оваа мајка на својот тригодишен син му направила нешто за што зборува целиот свет

admin
Сенди Грибл, иновативна мајка од Нов Зеланд, откако нејзиниот тригодишен син избегал од дома, решила да го казни на посебен начин. Во сето тоа ги
ЗАБАВА

Четири години правела “селфи“ со нејзината мајка: Од последните фотографии ќе ви се скрши срцето (ФОТО)

admin
Прославувајќи го нивниот прекрасен однос, твитерџиката @nanatat07 и нејзината мајка, си правеле селфиња на секои 6 месеци, 4 години по ред, но нивната последна заедничка фотографија, расплака
ЗАБАВА

Момче на својата мајка ѝ подарил долна облека, таа се шокирала, но тоа не е најлошото во целата приказна

admin
Момче од Шкотска на својата мајка и купил црна долна облека за денот на мајката. Покрај тоа што е чудно што синот што синот и
ЗАБАВА

Била зависна од хероин, а потоа дозна дека е бремена: Како бебето го промени нејзиниот живот? (ФОТО)

admin
Азариа Фејвер од Единбург била зависничка од хероин и деновите ги поминувала просејќи на улица, а потоа нејзиниот живот се променил кога дознала дека е
ЗАБАВА

„Најдобрата мајка на светот“: Кога ќе видите што нацрта ова девојче ќе се изнасмеете

admin
Мајката Лаура Бороу (28) се разнежнила кога нејзината деветгодишна ќерка Руби и подарила цртеж за “најдобра мајка на светот”. Но, кога малку подобро го погледнала
ЗАБАВА

На нејзината мајка и го честиташе роденденот- а од голите нозе и деколте на мајка и никој не го забележа овој детаљ (ФОТО)

admin
Корисниците на Инстаграм веќе се навикнаа да гледаат секси девојки како позираат провокативно, но овој пат мажите подзинаа од фотографиите на оваа млада мајка. Станува
ЗДРАВЈЕ

Некогашната манекенка го редизајнирала меѓуножјето за да има поинтензивни оргазми

Ferad Aruc
Некогашната манекенка и мајка на две деца, 26 годишната Јазмин Оукхело откри дека отишла на третман за редизајнирање на нејзината вагина. “Сакам да имам поинтензивни
ЖИВОТ

Родители ја осудуваат постапката на мајката од Лондон која изјави дека се тушира гола со своите синови

Ferad Aruc
Лорен Либерт е мајка на две момчиња и призна дека постојано се тушира со своите синови кои имаат 10 и 11 години. Нејзиното признание на
ЖИВОТ

Обезбедувањето фатило млада мајка како краде пелени бидејќи нема пари да ги плати: Реакцијата на полицаецот ќе ве остави без зборови

Ferad Aruc
Една мајка купувала намирници при што не ѝ останале пари и за пелените за своето бебе. Обезбедувањето во Лаурел, во американската држава Мериленд, сфатило дека
ЖИВОТ

Се скарала со мажот и дошла кај мајката, а таа ја врзала со ланци и ја убила

Ferad Aruc
Една мајка (66) од Москва е уапсена под сомнение дека својата ќерка Ирина (37) за врзала со лисици и ланци и потоа ја претепала до