vesti24.mk

Tag : мелита

ЗАБАВА

(фото) Кој ѝ направи криви ѕидови на Мелита!

Ferad Aruc
Дека водителката е згодна и изгледа одлично за годините не е спорно. Но нејзините фотографии со кои го преплавува фејсбук се повеќе од спорни. Поглем
ЗАБАВА

(ФОТО) Мелита се омажи за украински тајкун 25 години постар од неа!

Ferad Aruc
Вистина е, се чувствувам како во бајка, среќна сум и заљубена. Сопругот и јас се запознавме пред неколку месеци, меѓутоа самиот чин на венчавката се
Uncategorized

Нови фотографии од момчето на Мелита Ракиќевиќ: Виктор го зароби нејзиното срце! (фото)

admin
Мелита Ракиќевиќ се раздели од сопругот Владимир Ракиќевиќ Соме со кого ја има ќерката Барбара. Иако во јавноста не протекоа информации дали се официјално разведени,