vesti24.mk

Tag : метро

ЗАБАВА

Дете не сакало да ги тргне нозете од седиштето за да седнат други патници, па овој човек му одржа добра лекција (ВИДЕО)

admin
Едно дете ја научи лекцијата на својот живот додека се возело со метро, а работата да биде позабавна и за нас останатите, една патничка успеа
ЗАБАВА

Бебе се роди во метро во Париз, а од јавното претпријатие доби неверојатен подарок

admin
РАТП на Твитер соопшти дека бебе е родено во метро во центарот на Париз, поради што бил прекинат сообраќајот на линијата А. Спасувачите се погрижиле