vesti24.mk

Tag : Миа Костова

ЖИВОТ ЗАБАВА

Платив 4.000 евра за новите гради, многу сум задоволна изјави Миа Костова

Ferad Aruc
Две од најпознатите македонски водителки во недела во улога на гости на каучот кај Жарко Димитриоски. Во доста динамични 60тина минути, Миа Костова во Еден...
Uncategorized ЖИВОТЕН СТИЛ

Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (ФОТО)

admin
Миа Костова пред неколку недели јавно откри дека ги зголемила градите, а сега покажа како изгледа во бикини. Имено водителката на својот Инстаграм профил прв...
ЗАБАВА

Една недела по операцијата: Поголеми гради на Миа Костова!

admin
Со цел да ги задоволи сопствените критериуми за совршен изглед, поранешната ТВ водителка Миа Костова веќе извесен период е посветена на сопствената физичка трансформација. Ги...