vesti24.mk

Tag : мигрант

ВЕСТИ

ВИДЕО: Мигрант се обидел да силува девојчиња во Скопје

admin
Средовечен маж кој се преставува како емигрант среде бел ден се соблекува гол, сексулано вознемирува девојчиња, манијачи по влезови, напаѓа и краде златен накит раскажуваат
ЗАБАВА

Мигрант легнал на покривот на камион и мислел дека никој не го гледа, а тоа што следувало потоа ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

admin
Мигрантите на различни начини гледаат да стигнат до Европа, па така еден е снимен во многу необичен обид. На Фејсбук се појави снимка од еден
ЗАБАВА

Пола година живее заробен на аеродром, а сега открива детали од агонијата: Добивам брачни понуди, но тоа е кривично дело (ФОТО)

admin
36-годишниот Хасан ал Контар во 2006. година ја напуштил родната Сирија и отишол да живее во Обединетите Арапски Емирати. Меѓутоа, кога во 2011. година во
ЗАБАВА

Се симнал од брод како мигрант: Станал крал на Инстаграм кој заработува дебело

admin
Кога почнал да објавува фотографии од своето голо истетовирано тело, 28-годишниот Хусеин Балапур станал ѕвезда на Инстаграм со прекар „Yakiboy”. Тетовираниот мускулест маж кој денес
ЗАБАВА

ФОТО: Беше мигрант кој се шверцувал во брод, денес е еден од најзгодните набилдани мажи кој на Инстаграм заработува цело богатство

admin
Кога почна да објавува фотографии од своето голо истетовирано тело, 28-годишниот Хусеин Балапур стана ѕвезда на Инстаграм под името Јакибој (Yakiboy). Тетовираниот мускулест маж кој