vesti24.mk

Tag : Моден тренд

МОДА

Новата фризура на Дуа Липа ќе биде хит и есенва!

Ferad Aruc
Кратката боб фризура летово беше во фокусот на вниманието. Дуа Липа веројатно е една од ИТ девојките која придонесе за уште поголема популарност на оваа
ЗАБАВА

Сè повеќе жени го практикуваат новиот тренд, место долна облека носат налепници на градите

Ferad Aruc
Трендот кој славните започнаа да го шират, односно поставуваат на телата налепници со пцовки е истиот тренд кој би го користеле пејачките од почетокот до