vesti24.mk

Tag : Модна комбинација

ЖИВОТ

Мини кожен фустан и злато за убавицата од Барбадос

Ferad Aruc
Познатата пејачка Ријана вчеравечер ја лансираше својата нова колекција “Fenty Beauty” во Милано. По стариот добар обичај, Ријана и овојпат била “своја”, појавувајќи се во...
ЖИВОТ

Брижит Макрон во издание во какво не сме ја виделе!

Ferad Aruc
Брижит Макрон од „Вог“ е прогласена за најдобро облечена жена. Жената што првин се најде на удар на јавноста, сега е една од омилените, посебно...
ЗАБАВА

Неодоливо издание: Анџелина во романтичниот бел фустан повторно докажа колку ѝ годи разводот

Ferad Aruc
Актерката во последно време навистина блеска. По две години брак и вкупно 12 години врска, Анџелина Џоли се разведе од актерот Бред Пит кон крајот...