vesti24.mk

Tag : Модна недела

ЗАБАВА

Се потсмевал на модата, па стана хит во Лондон: Почудна комбинација од оваа не сте виделе, а фоторепортерите полудеа (ВИДЕО)

admin
Двајца Јутјубери сакале да се уверат како функционира светот на високата мода, па направиле експеримент на Модната недела во Лондон. Јутјуберите Зак и Џеј решиле...
ЖИВОТ МОДА

Манекенка на Викторија Сикрет покажа како изгледаат стапалата после една модна недела

Ferad Aruc
Манекенката Џорџина Фоулер на социјалните мрежи сподели фотографија на која ја прикажа лошата страна на својата работа после една модна недела во Париз. Ангелот на...