vesti24.mk

Tag : модни комбинации

ЗАБАВА

(ФОТО) Кога Меган Фокс ќе се појави некаде, сите воздивнуваат!

Ferad Aruc
31-годишната холивудска актерка Меган Фокс важи за една од најубавите дами, а тоа го докажала и во петокот на еден настан на кој ја промовирала
ЗАБАВА

Дали сте го забележале овој детаљ на принцот Хари откако е со Меган?

Ferad Aruc
Откако и официјално стана вереничка на принцот Хари, светот полуде по стилот на Меган Маркл. Штом зачекори во јавноста, сите сакаат да знаат што таа