vesti24.mk

Tag : момо

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Родители ВНИМАВАЈТЕ: Ликот Момо сее страв кај дечињата и ги тера да прават ужасни работи (ФОТО)

admin
Родители, бидете внимателни со видеата на YouTube кои ги гледаат вашите деца. Последниве денови многу мајки пријавуваат дека на многу детски видеа на YouTube и...
ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Нова морничава игра, Момо се шири на социјалните мрежи

admin
По „Синиот кит”, опасна игра поради која неколку стотици деца во светот извршија самоубиство, се појави уште една контроверзна онлајн игра – „Момо“, која се...