vesti24.mk

Tag : момче

ЗАБАВА

ФОТО: Момче од Хонгконг ја пронајде девојката со која се фотографирал во Охрид

admin
Момче од Хонгконг кој на Фејсбук е потпишан како Harry Ng, преку објава во групата „Expats and Foreigners in Macedonia“, бараше помош да ја пронајде...
ЗАБАВА

Невестата и младоженецот во сенка поради овој секси заводник: Жени од цел свет “полудеа“ по него, погледнете зошто (ФОТО)

admin
Неодамна се случи венчавка во црногорската населба Тузи, која го обиколи светот, не заради невестата или младоженецот, туку заради момчето што стоеше во близина на...
ЗАБАВА

Сакал да изгледа како Попај па доживеал вистински пекол- сега собира пари за лекување, а му се заканува и ампутација на рацете (ФОТО)

admin
Младо момче од Русија кое своето време го губело тренирајќи напорно за да изгледа како Попај се соочува со пекол откако ги добил посакуваните мускули....
ЗАБАВА

18-годишно момче замина на море, а нејзината мајка му дала урнебесни совети за алкохолот, с*ксот, тетоважите… (ФОТО)

admin
Објавата на 18-годишниот Британец Финкиј Брокиј се прошири со брзина на светлината по социјалните мрежи. Имено, неговата мајка пред да тргне на одмор во Шанија...
ЗАБАВА

Го оставила бидејќи бил сиромашен, но 10 години подоцна…

admin
Сите ние мислиме дека можеме да ја предвидиме иднината со помош на нашето искуство и моменталната ситуација, но… Една девојка која потекнуваат од богато семејство...
ЗАБАВА

Херој на денот: Момче со церебрална парализа крена тег двојно потежок од него

admin
Момче тешко 45 килограми крена тег повеќе од двојно потежок од него и со тоа стана хит на интернет. Тегот тежи над 90 килограми. Сè тоа,...
ЗАБАВА

Ова момче има направено 128 естетски операции: Не знаеме што сакал да постигне, но веќе не личи на човек (ФОТО)

admin
Кога би се правела листа на рекордер во естетски корекции на првото место сигурно би бил 36-годишниот Џастин Џедлик. Овој човек има направено дури 128...
ЗАБАВА

Девојка ја дознала суровата вистина за тетоважата на нејзиното момче- па побара помош дали да ја прекине врската (ФОТО)

admin
Една 28 годишна девојка на социјалната мрежа Редит побара помош во врска со своето момче откако ја дознала вистината за неговата тетоважа. Таа откри дека...
ЗАБАВА

Девојката го тестира момчето дали е верно- ако мислите дека ќе заврши со манекенката која таа му ја испрати се лажете, пострашно е! (ВИДЕО)

admin
Кога оваа девојка открила дека нејзиното момче пребарува свршенички прстени на интернет веднаш се подготвила за најромантичниот период кој требало да следува. Но, сакала да...
ЗАБАВА

На ова момче му се смее целиот свет: Се обиде да ја бакне девојката пред камерите точно на полноќ, па гадно зажали (ВИДЕО)

admin
На крајот на старата и почетокот на Новата година момчето од оваа снимка се обиде да ја искористи за бакнеж пред камерите со девојката која...
ЗАБАВА

Брутален роденденски говор: Дознала дека момчето ја изневерува, па му се одмазди јавно и во свој стил (ВИДЕО)

admin
Девојка која преку брутален роденденски говор си го откачи и воедно понижи неверниот дечко, стана хит по социјалните мрежи. Тијана Переа, која има 22 години,...
ЗАБАВА

Има само 8 години, а заработил цело богатство: Погледнете што прави ова дете на Јутјуб (ВИДЕО)

admin
Осумгодишно момче од САД е најплатената ѕвезда на Јутјуб за оваа година, со заработката од 22 милиони долари, објави магазинот „Форбс“. Малиот Рајан се прослави...
ЗАБАВА

Момче заспало во училишниот автобус, па се разбудило среде гробишта: Детето поради овој детаљ ги замоли шоферот да не добие отказ

admin
Момчето Артур Алтбарт (11) од Австрија неодамна доживеа вистински пекол додека се враќал од училиште и се разбудил на паркинг среде гробишта. Имено момчето заспало...