vesti24.mk

Tag : море

ЗАБАВА

Сакал само да се фотографира покрај морето, наместо кочница дал гас- еве што му се случи на луксузниот ѕвер вреден 140 илјади евра (ФОТО)

admin
Нов Мерцедес S63 4матик вреден 147 илјади евра три дена бил потонат на дното од јадранското море пред да биде извлечен во петокот. Автомобилот се