vesti24.mk

Tag : мотор

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Најбрзиот мотоцикл во светот во 2020 година ќе биде електричен

admin
Производителот на мотоцикли „Кертис“ конечно ќе го реализира својот концепт на електричен мотоцикл, кој ќе влезе во масовно производство. Компанијата најави два нови модели, кои
ЗАБАВА

Пронајден хрватскиот полицаец кој со својот гест ги воодушеви сите на пречекот на репрезентацијата, познати сите детали

admin
Насмевката на хрватскиот полицаец кој беше дел од претходницата на автобусот со хрватските репрезентативци ги преплави социјалните мрежи. Корисниците на социјалните мрежи се одушевени дека
ЗАБАВА

Потера како од видео игра: Цели седум минути со мотор бегаше од полицијата (ВИДЕО)

admin
Од Јужна Америка се појави снимка од една неверојатна потера по еден мотоциклист. Цели седум минути полицаецот го бркаше лицето кое бегаше, лице кое со