vesti24.mk

Tag : Музички спотови

ЗАБАВА

Спот ли е? или филм за возразни? Карлеуша е секси професорка, Дара е немирна ученичка (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Атрактивните српски пејачки и некогашни лути ривалки, Јелена Карлеуша и Дара Бубамара очигледно многу добро се погрижиле за својот стајлинг, а овој провокативен спот дефинитивно ќе...
ЉУБОВ И СЕКС

Без срам: Музички спотови кои се граничат со порнографија (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Додека некои изведувачи се спремни да покажат само разголени девојки кои играат во ритамот на песната, други биле толку храбри што наместо музички спот претставиле...