vesti24.mk

Tag : нарачка

ЗАБАВА

Нарачала фустан како на фотографијата на интернет, а тоа што го добила на врата е за луѓе +18, па се охрабрила и го облекла (ВИДЕО)

admin
Студентката Јоди Ховард од Даблин нарачала фустан од интернет, но кога стигнала нарачката го добила најнеочекуваниот производ кој можела да го замисли. Таа прво на
СВЕТ

Порачала шампони од интернет, а добила 20 американски пасоши

Ferad Aruc
Лондончанката Никол Мичел не можела да си поверува на своите очи кога го отворила пакетот кој стигнал по брза пошта и во кој, наместо шампонот
ЖИВОТ

Преку интеренет порачал апарат за зголемување на машкоста, па се шокирал кога ја отворил кутијата

Ferad Aruc
Охрабрен дека својот хроничен проблем може да се реши за 2200 динари, видел реклама за онлајн купување од една социјална мрежа Петар Џ од Краљево