vesti24.mk

Tag : насер селмани

Uncategorized ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Селмани: Али Ахмети ја почна кампањата против референдумот

admin
Али Ахмети ја започна кампањата против референдумот за името со изјавата дека нема сила што ќе го попречи договорот со Грција, напиша претседателот на Здружението
Uncategorized

Kазна од 3.300 евра за словачките новинари ако напишат ….

admin
Kазна од 3.300 евра за словачките новинари ако напишат Велика Британија Словачките новинари што пишуваат за брегзит се во шок бидејќи овие денови им стигнало