vesti24.mk

Tag : насловна страница

ЖИВОТ

Рис Витерспун има три нозе, а Опра Винфри три раце на новата насловна на „Vanity Fair“

Ferad Aruc
Магазинот „Vanity Fair“ го објави т.н. „холивудски број“. Од десно се Гал Гадот, Харисон Форд, Роберт де Ниро, а покрај него и главниот уредник на...
ЖИВОТ

Многу ѕвезди не би се осудиле на овој чекор: Хајди се фотографирала за насловна без грам шминка и предизвикала лавина коментари

Ferad Aruc
Германската манекенка позирала во природно издание во најновиот број на германскиот магазин “Harper’s Bazaar”. Хајди Клум е една од најпосакуваните жени на денешницата, а многумина...